Spółka CP RE (Grupa Kapitałowa Can Pack Group) oprócz licznych inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych i przemysłowych w kraju i za granicą, posiada w swym portfolio również inwestycje mieszkaniowe: Wzgórze Aleksandry (2010) oraz Kamienice Wandy (2013) oraz I etap osiedla Pradnik Nowy (2016).

Do współpracy przy realizacji drugiego etapu projektu Prądnik Nowy, CP RE Sp. z o.o. zaprosiła:

Biuro projektów 3D Architekci (Witold Padlewski, Paweł Koperski) - zespół specjalistów zajmujących się projektowaniem budynków mieszkaniowych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Nasze wspólne doświadczenia to realizowane w latach 2008-2010 osiedle mieszkaniowe Wzgórze Aleksandry oraz osiedle Prądnik Nowy.

Generalnego Wykonawcę – firmę KPB Cracovia, która od ponad 10 lat realizuje na terenie Krakowa zarówno obiekty mieszkalne, jak i użyteczności publicznej, sukcesywnie zyskując uznanie rynku i inwestorów. Podczas poprzednich naszych wspólnych realizacji przekonaliśmy się o wysokim standardzie pracy, a także o rzetelności i terminowości realizowanych przez KPB Cracovia inwestycji.

Zrealizowane inwestycje
Prądnik Nowy etap 1
Kamienice Wandy
Wzgórze Aleksandry

Wzgórze Aleksandry to kameralne osiedle zrealizowane w latach 2008 – 2009 w dzielnicy Bieżanów Nowy. W trzech pięciokondygnacyjnych budynkach wybudowano łącznie 74 mieszkania. Dzięki starannemu podejściu do projektowania, budynki - oprócz wysokich walorów estetycznych - posiadają funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Kamienice Wandy Kamienice Wandy to ukończone w 2013 roku 3 budynki z 93 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi w parterach. Mimo lokalizacji w bliskim sąsiedztwie Ronda Grzegórzeckiego, bezpośrednie otoczenie zapewnia ciszę i spokój oraz dogodne parkowanie. Inspirowana modernizmem, architektura i dbałość o najwyższą jakość materiałów sprawiają, że inwestycja w doskonały sposób połączyła tradycję z nowoczesnością.

Prądnik Nowy etap 1 Pierwszy etap osiedla Prądnik Nowy to siedmiopiętrowy budynek, w którym znalazło się 96 mieszkań oraz obszerny garaż podziemny z miejscami postojowymi, komórkami i boksami lokatorskimi. Oprócz atrakcyjnych, obszernych ogródków na parterze i estetycznie wykończonych klatek schodowych, inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz zielonymi tarasami widokowymi na dachu.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć