Nasza siedziba

Godziny pracy biura sprzedaży od 9.00 do 17.00 w dniach od poniedziałku do piątku.

Zachęcamy do zarezerwowania terminu spotkania.

Umów sięna spotkanie

* W celu wysłania wiadomości proszę zaznaczyć pole reCaptcha


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CP RE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków (CPRE). Dane kontaktowe: biuro@cpre.pl. CPRE przetwarza Twoje dane osobowe w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia korespondencji – art. 6 ust. 1 lit. f RODO lub w celu marketingu promocji reklamy usług i produktów – art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez CP RE Sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług CP RE Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na używanie przez CP RE Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail/sms).

Odbiorcami danych osobowych mogą być: dostawcy usług w tym usług IT, podmioty z Grupy CANPACK. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi i prowadzenia korespondencji, nie dłużej jednak niż 12 miesięcy od jej zakończenia. W zakresie udzielonej zgody dane osobowe będą przechowywane do momentu jest wycofania. Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a ich niepodanie uniemożliwi nawiązanie kontaktu lub prowadzenie działań marketingowych.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.
Wizualizacje budynków oraz zagospodarowania terenu mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji Inwestycji.